Dostęp do kursów - zaloguj się TUTAJ

SPRAWDŹ OPINIE

Opinie

Aga daje niezwykłą przestrzeń, w której rzeczywiście mogę usłyszeć głos mojej własnej Duszy

„Ogromna wiedza, niezwykła intuicja i empatia sprawiają, że sesje z Agnieszką zawsze są dla mnie ratunkiem w sprawach tzw. beznadziejnych! Kiedy zgłębiłam temat wszerz i wzdłuż, a dalej mam poczucie utknięcia, udaję się do Agi na sesje Soul Coaching. Aga daje niezwykłą przestrzeń, w której rzeczywiście mogę usłyszeć głos mojej własnej Duszy, która zawsze ma dla mnie rozwiązania w punkt! Jej życzliwość i ciepło sprawiają, że czuję się z nią bardzo bezpiecznie. Jest też magiczna mgiełka w jej polu, dzięki której zaczynam wierzyć, że cuda są możliwe. I to się dzieje!”

Monika Cywińska - Coach relacji

Dziewczyny, ten kurs jest po prostu piękny!

“Dziewczyny, ten kurs jest po prostu piękny! Miałam przyjemność uczestniczyć w pierwszej edycji, nie zastanawiajcie się nad niczym – Aga jest wspaniałą przewodniczką po zawiłościach kobiecego cyklu. Szkoda, że takie osoby nie uczą w szkole…”

Justyna Cooper – właścicielka Just English, twórczyni marki Anglistka z Krakowa

Zaczęłam działać z odwagą! Odkryłam swoje umiejętności i talenty

„Spotkanie z Agnieszką było dla mnie punktem przełomowym w moim życiu. Aga pomaga mi zmienić moje ograniczające przekonania na nowe, lepsze jak również w odnalezieniu potencjału i odkryciu misji życiowej. Nauczyłam się stawiać granice i w pełni poczuć swoją wartość! Zaczęłam działać z odwagą! Odkryłam swoje umiejętności i talenty. Sesje z Nią to piękna podróż w głąb siebie, niezwykle transformująca oraz wnosząca cuda! Jestem bardzo wdzięczna Agnieszce za jakość sesji, za jej wkład, zaangażowanie oraz wspaniałe umiejętności soulcoachingowe. Dziękuję! Polecam z całego serca.”

Sylwia

Ten kurs cudownie budzi nasza, kobiecą kreatywność

“Kurs pozwala Ci zrozumieć głębiej swoją kobiecość, pokazuje, że nie jesteśmy cały czas takie same, pokazuje, jak pięknie się zmieniamy podczas różnych faz cyklu, jak ważne są emocje, które wtedy czujemy. Ten kurs cudownie budzi nasza, kobiecą kreatywność, pobudza ciekawość odkrywania przede wszystkim siebie, uczy uważności na siebie. No i prowadząca Aga – energetyczna, magnetyzująca i zachęcająca całą swoją osobą do eksploracji niezwykłego, kobiecego świata!”

Ania Wróbel - nauczycielka przedszkola, masażystka

To wspaniały, profesjonalny coach i jednocześnie niezwykły człowiek

„Serdecznie polecam współpracę z panią Agnieszką. To wspaniały, profesjonalny coach i jednocześnie niezwykły człowiek. Tworzy atmosferę, w której wszystko jest możliwe. Słucha, jest otwarta i bardzo cierpliwa. Jest również zdeterminowana i łatwo nie odpuszcza. Osiąganie z nią celów coachingu to sama przyjemność i prawdziwa satysfakcja. Naprawdę warto spróbować sesji z panią Agnieszką.”

Ewa

Dzięki Adze wiele zrozumiałam i w końcu powyjaśniały mi się pewne sprawy

“Aga ma spora dawkę wiedzy na temat naszej kobiecej cykliczności oraz faz księżyca. Kurs był dobrze zorganizowany; wszystko działo się na czas. Aga robiła dla kursantów świetne ściągawki z lekcji oraz grafiki ułatwiające zrozumienie. Organizacja na tip-top. Dzięki Adze wiele zrozumiałam i w końcu powyjaśniały mi się pewne sprawy. Kurs nie tylko dotyczył cykliczności ale też elementów z zakresu diety, aktywności fizycznej, psychologii a nawet postaci ze starożytności. Poleciłabym kurs każdemu, kto się przygląda cykliczności życia oraz cyklu menstruacyjnego z perspektywy kobiety i jak z nim zgodnie żyć. Dzięki Aga!”

Kasia K. 38 lat

Dzięki niej uwierzyłam, że wszelkie odpowiedzi są we mnie

„Pracę z Agnieszką rozpoczęłam dość niespodziewanie, w momencie dużych transformacji w moim życiu. Działo się wiele, zmieniałam się, lecz nie potrafiłam tego wewnętrznie poukładać. Czułam chaos i brak jasnego kierunku. Agnieszka pomogła mi wprowadzić ład. Dzięki niej zobaczyłam, że tak naprawdę mam już wszystko, czego potrzebuję, żeby zacząć realizować swoje marzenia i tak naprawdę jedyne, czego potrzebuję to podjąć decyzję. Podczas sesji z Agnieszką czułam się komfortowo i bezpiecznie, co jest niezbędne, aby się otworzyć i w pełni pracować z coachem. Aga z pełnym zaangażowaniem wsłuchiwała się w to, co mówiłam oraz zwracała uwagę na to, czego nie mówiłam, co niejednokrotnie było źródłem wielu nowych dla mnie wglądów. Zawsze szczerze mówiła, co myśli, ściągała mnie na ziemię, gdy za bardzo „odlatywałam”. W jej sesjach ogromnie podobało mi się to, że za każdym razem potrafiła dostosować narzędzia pracy do poruszanego problemu. To dla mnie ważne, gdyż świadczyło o jej bardzo profesjonalnym przygotowaniu no i oczywiście zapobiegało przewidywalności i nudzie. Aga niczego nie narzucała. Dzięki niej uwierzyłam, że wszelkie odpowiedzi są we mnie i że już czas zaufać sobie i swojej intuicji. To ogromna wartość, która pozostanie ze mną, mam nadzieję, do końca życia. Ona pokazała mi narzędzia i wskazała drogę… Cała reszta należy już do mnie. Z całego serca polecam sesje z Agnieszką każdemu, kto nie boi się stanąć twarzą w twarz z samym sobą.”

Joanna

Aga Siejka Kobieta Cykliczna