Dostęp do kursów - zaloguj się TUTAJ

PRACA Z LINDĄ

Poznaj opinie osób, które wzięły udział w sesjach i warsztatach

kreatywne, nowatorskie podejście

Myślałam, że nauczę się tego samego, co wszędzie, a WSZYSTKO było dla mnie nowe. Bardzo kreatywne, nowatorskie podejście. Podobał mi się luz w prowadzeniu oraz luz w grupie. Czułam się bezpiecznie. Było ciekawie, obudziłam wewnętrzne dziecko.

otworzyć serce i emocje bez racjonalizowania

Bardzo inspirujące, motywujące, otwierające możliwości większego wglądu w siebie. Poprzez klocki odkryłam co jest dla mnie ważne, że mam zasoby, widzę zagrożenia, ale się ich nie boję, buduję - tak na prawdę mam, niedoprecyzowany, ale jednak mam - plan. Skupienie na klockach pozwoliło otworzyć serce i emocje bez racjonalizowania. Świetnie to poprowadziłaś, wytłumaczyłaś, spiełaś w ramy i poruszyłaś, mam wrażenie, wszystkie ważne na ten moment aspekty. Dostałam świetny plan zbudowania w głowie, poukładania swojej marki i siebie. Dziękuję!

bardzo uwalniające i inspirujące

Warsztat prowadzony przez Lindę przy pomocy LEGO SERIOUS PLAY® pozwolił mi na kilka godzin zagłębić się w metaforach, drzemiących w moim mózgu, co było bardzo uwalniające i inspirujące. Dodatkowo zaspokoiłam potrzeby mojego wewnętrznego dziecka - bo kto nie lubi pobawić się w LEGO®? Sama Linda stworzyła świetną atmosferę warsztatu i przekazała nam wiedzę metaforyczną w sposób przystępny i zapamiętywalny.

dużo nauki przez zabawę

Super prowadzenie, bardzo ciekawy warsztat, dużo nauki przez zabawę, można się było "zatrzymać" i być w stanie flow. Dowiedziałam się, że muszę popracować nad storytellingiem. Bardzo miło spędzony czas, świetna atmosfera, flow dnia! Dziękuję za piękny czas!